Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Σας ενημερώνουμε ότι το Α΄ τρίμηνο της τρέχουσας σχολικής χρονιάς ολοκληρώθηκε στις 10/12/2023. Η προβλεπόμενη ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων των μαθητών/τριών και η επίδοση των Ελέγχων Προόδου θα πραγματοποιηθεί στο  Σχολείο μας τη Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου 2023, ώρες 18:00 έως 20:00, από τους/τις υπευθύνους/ες εκπαιδευτικούς των τάξεων στις αίθουσες όπου φοιτούν οι μαθητές/τριες. Οι υπόλοιποι εκπαιδευτικοί του Σχολείου καθώς και οι εκπαιδευτικοί ειδικοτήτων θα δέχονται στο Γραφείο του Διδακτικού Προσωπικού. Συνεργασία με τη Διευθύντρια του Σχολείου, είτε για τα μαθήματα που διδάσκει, είτε για ερωτήματα και προβληματισμούς γενικότερου ενδιαφέροντος σχετικά με τη λειτουργία του Σχολείου μας, θα είναι δυνατή καθ’ όλη τη διάρκεια της ενημερωτικής συνάντησης επίσης στο Γραφείο.

Παρακαλούμε, όσο είναι εφικτό, να μην συνοδεύεστε από τα παιδιά,  διότι ο εσωτερικός χώρος του σχολείου καθώς και αυτός  της αυλής, δεν θα επιβλέπονται από κανέναν και κατά συνέπεια δεν είναι δυνατόν να εγγυηθούμε την ασφάλειά τους.

Η Διευθύντρια του Σχολείου

Δαλακλή Χρυσάνθη